Skocz do zawartości

Najlepszy i najgorszy klip Limb Bizkit

• Nie możesz odpowiedzieć
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 tommy

tommy

Newbie

• LB Family
  • 10 postów

Napisano 28 grudzień 2013 - 20:44

Jak w temacie - wymieniamy najlepsze klipy Limb Bizkit i przede wszystkim liczy się kolejność,zacznę pierwszy :
1.Boiler - zdecydowanie na pierwszym miejscu,teledysk dosyć nietypowy jak na LB ale świetnie zrobiony,zupełnie jakbym oglądał film :)
2.My Way - z perspektywy czasu wydaje mi się dość proroczy,sami widzieliście co się później działo z Limp Bizkit
3.Break Stuff - Zwariowany,luzacki i zabawny klip,dosyć typowy i za to go lubię
4.Take A Look Around - podobnie jak z Boiler i był to bodajże jeden z klipów jakie widziałem po raz pierwszy LB
5.Rollin' - sentyment,po zamachu na World Trade Center stał się dla mnie symboliczny i sentymentalny
6.Nookie - podobnie jak z Break Stuff - masa fajnych dziewczyń i aresztowanie Freda hehe
7.Gold Cobra - to samo co z Nookie i Break Stuff - o to właśnie chodzi
8.Counterfeit - urzekło mnie pogo! z deka przypomina mi Blind Korna ale jest klimat!
9.Eat You Alive - Po raz kolejny sentyment i zauważyłem że od czasu Czekoladki coraz częściej w klipach LB pojawiali się znani aktorzy
10.N2 Gether Now - niezła beka i zawsze banan na twarzy kiedy to oglądam hehe
11.Lightz - ciężko na początku było,ale przekonałem się zarówno jak do piosenki i klipu

najgorsze :
1.My Generation - nie przepadam za klipami zmontowanymi z tras itd. z stąd niezbyt go trawię
2.Faith - podobnie jak z My Generation - jak dla mnie nic ciekawego
3.The Truth - niby fajny pomysł ale dosyć monotonny klip i nie wiele się w nim dzieje,już lepiej byłoby wypuścić dodatek dvd z sali prób coś takiego jak Metallica zrobiła z St. Anger
4.Sour - nie czaję go w ogóle,niby wiadomo o co chodzi ale jakiś taki...no nie czaję
5.Behind Blue Eyes - po raz kolejny klip nawiązujący do filmu ale dosyć blady i wieje nudą
6.Ready To Go - tak samo jak z My Generation i z Faith - nie nie nie i jeszcze raz nie

a jak to u Was wygląda? :)

#2 Tommyy

Tommyy

.

• Validating
  • 890 postów
  • Miejscowość:.

Napisano 29 grudzień 2013 - 00:31

A  Re Arranged  ? i Home  Sweet  Home  ?
.

#3 nookie

nookie

Site Admin

• Administracja
  • 293 postów
  • Miejscowość:Belfast

Napisano 29 grudzień 2013 - 00:55

Najlepsze:
1. Boiler - jest pomysł, fabuła, efekty specjalne i świetne wykonanie tj. połączenie filmu z kreskówką.
2. Re-arranged - tak jak powyżej, fabuła nawiązująca do występu na Woodstocku. Za burdy podczas koncertu LB obarczono zespół i stąd pomysł na teledysk w więzieniu.
3. Eat You Alive - Świetny motyw z porwaniem tej laski.
4. Sour - czyli problemy w związku, nawiązanie do  trudnych relacji Freda z jego pierwszą żoną Rachel.
5. Take A Look Around - do filmu, ale dobry pomysł z misją do wypełnienia przez zespół, jest akcja.

Najgorsze:
Wszystkie posklejane z koncertówek.

#4 Fredy

Fredy

LBFan

• LB Family
  • 285 postów

Napisano 29 grudzień 2013 - 09:16

Najlepsze to: Nookie,rearranged,break stuff,take a look around,boiler(najlepszy) eat you alive i gold cobra. najgorsze to Counterfeit i Behind blue eyes

#5 tommy

tommy

Newbie

• LB Family
  • 10 postów

Napisano 29 grudzień 2013 - 10:24

no tak zapomniałem o Re-Arranged - należy do ulubionych,nie będę się o nim zbytnio rozpisywał bo każdy wie o co w nim chodzi.
A co do Home Sweet Home - dopiero dziś go obczaiłem,bo wcześniej go nie widziałem - zdecydowanie odpada,nic ciekawego

#6 Tommyy

Tommyy

.

• Validating
  • 890 postów
  • Miejscowość:.

Napisano 17 marzec 2016 - 12:45

Najlepszy Break Stuff , najgorszy Eat You Alive
.

#7 Eustachy

Eustachy

Starszy Bizkit